Hem / Kontakt / Kontakta kansliet

Kontakta kansliet

Kansliets öppettider

Måndag –Fredag, kl. 9.00 – 13.00.

Växelnumret är: 036 – 15 28 70.

 IMG_3042

Lars Winborg

Kanslichef
036 – 15 28 75
lars.winborg@hso.jonkopingslan.se

 

IMG_3051

Jane Blomström

Kanslist – bokföring
036 – 15 28 73
jane.blomstrom@hso.jonkopingslan.se

 

Ann-Charlotte Swahn

Receptionist/Vaktmästare
Vxl: 036 – 15 28 70
ann-charlotte.swahn@hso.jonkopingslan.se

Josefin

Josefin Kowalsson

Projektassistent
036 – 15 28 78
josefin.kowalsson@hso.jonkopingslan.se

Camilla Wennerstrand

Jobbcoach
FIA mé knuff
036-15 28 93
camilla.wennerstrand@hso.jonkopingslan.se

IMG_3074

Paulina Lallerman

Informationssekreterare/Ombudsman
036 – 15 28 72
paulina.lallerman@hso.jonkopingslan.se

IMG_3056

Eva Alftberg

Assistent
036-15 28 86
eva.alftberg@hso.jonkopingslan.se

 Susanne

Susanne Gårdemalm

Lokalvårdare
036 – 15 28 70

IMG_3059

Johan Steirud

Ombudsman/Tillgänglighetsinventerare
036-15 28 91
johan.steirud@hso.jonkopingslan.se

Annika

Annica Nieminen

Jobbcoach
FIA mé knuff
036-15 28 74
annica.nieminen@hso.jonkopingslan.se

 

Är du osäker på vem du ska kontakta, fyll gärna i formuläret nedan, så besvarar vi ditt meddelande snarast möjligt.

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Upp